Часті питання і відповіді

ЯКА НЕОБХІДНА ЗАСТАВА, ЩОБ ОТРИМАТИ ГРОШІ?

Квартира, будинок, дача, комерційна нерухомість в Києві або Київській області.

ЧИ МОЖНА КОРИСТУВАТИСЯ НЕРУХОМІСТЮ, ЯКА ЗАКЛАДАЄТЬСЯ?

При заставному кредиті клієнти нашої компанії можуть без будь-яких обмежень користуватися своєю нерухомістю.

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ОТРИМАТИ ГРОШІ?

Зв’язатися з нашим фахівцем і протягом 2-х годин ми дамо Вам відповідь про можливість та умови отримання позики. Якщо є необхідність, надамо Вам допомогу в зборі документів для проведення угоди.

ЧИ МОЖНА ВЗЯТИ КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ НЕРУХОМОСТІ З ПОГАНОЮ КРЕДИТНОЇ ІСТОРІЄЮ?

Ми лояльно ставимося до наявності діючих кредитів та інших фінансових зобов’язань.

У МЕНЕ ВЖЕ Є КРЕДИТ, чи можу перевести кредит ПІД БІЛЬШЕ НИЗЬКИЙ ВІДСОТОК І ОТРИМАТИ ЩЕ СУМУ НА РУКИ?

У будь-якому випадку Вам необхідно провести повний огляд укладених кредитних договорів, порахувати яку суму щомісяця ви виплачуєте, звернутись, в разі необхідності, до нас, порахувати пропоновану за кредитом процентну ставку і після цього приймати рішення про рефінансування своїх кредитних договорів. Якщо після розрахунків виявиться, що сума щомісячних платежів за всіма кредитами більше, ніж один платіж по одному заставному кредиту, то тоді найбільш ефективним способом вибратися з боргової ями буде оформити кредит під заставу нерухомості і платити одному кредитору замість декількох. У цьому випадку рекомендуємо зв’язатися з нами і скористатися нашою послугою позики під заставу нерухомості. Ми відразу віддам необхідну суму грошей на те щоб погасити всі ваші прострочення.

ЯКИЙ ЗАКОН УКРАЇНИ регламентує НАШІ З ВАМИ ВЗАЄМОВІДНОСИНИ?

Хочете взяти кредит під заставу нерухомості? Можете бути впевнені в тому, що після повного погашення боргу квартира залишиться у Вас. Це гарантує закон України про Іпотеку. Ви захищені перед кредитором за законом завдяки тому, що ми укладаємо договір іпотекою, тобто переходу права власності до кредитора не відбувається. На вашу нерухомість накладається обтяження, і ви продовжуєте залишатися власником квартири. Згідно з умовами договору позики при виплаті Вами взятих коштів ми зобов’язані зняти обтяження з квартири. Якщо раптом теоретично нашої компанії не стане, цю проблему можна вирішити за допомогою функції «Депозит нотаріуса». Вносьте грошові кошти на депозит нотаріусу, у якого оформлявся договір позики, після цього умови кредитного договору вважаються виконаними, і нотаріус зніме обтяження з нерухомості без нашої участі. Але на практиці ми завжди самі в день погашення кредиту знімаємо обтяження з нерухомості, що закладається.

ЯКА САМА ОПТИМАЛЬНА СХЕМА ВИПЛАТИ ПО КРЕДИТУ?

Найбільш оптимальна схема виплати кредиту це проплата щомісяця тільки відсотків. Як показала практика ця схема найбільш проста і легко підйомна для позичальника. Виглядає таким чином: Ви отримуєте кредит, платите щомісяця вашу індивідуальну відсоткову ставку від суми, яка вказана в договорі, і в кінці терміну дії договору, тобто через рік, ви або повертаєте всі отримані грошові кошти, або продовжуєте договір ще на 1 рік і так само щомісяця продовжуєте виплачувати відсотки по кредиту до погашення основної суми, таким чином основна сума підлягає поверненню в кінці наших взаємин. Або інший варіант, Ви бажаєте щомісячно погашати і тіло кредиту і відсотки. Припустимо сума кредиту 10 000 $ на 12 місяців під 2% в місяць. В такому випадку тіло кредиту 10 000 $ розбиваємо на рівні платежі протягом 12 місяців і отримуємо по 833 $. А 2% нараховуються щомісяця на залишок заборгованості по тілу кредиту, відповідно в перший місяць буде 200 $, потім відсотки йдуть на зменшення і так до кінця року. Відповідно переплата по кредиту за 1 рік складе 1140 $.

ЯКІ РИЗИКИ Я несу В РАЗІ НЕВИКОНАННЯ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ПО КРЕДИТУ?

У разі виникнення матеріальних труднощів і неможливості здійснити платіж вчасно, ми йдемо назустріч позичальникам і можемо відстрочити платіж БЕЗ НАРАХУВАННЯ ЖОДНИХ ПЕНІ І ШТРАФІВ. Однак, якщо прострочення носять тривалий характер (понад 90 днів), може бути поставлено питання про реалізацію об’єкта застави відповідно до Закону України «Про іпотеку». В цьому випадку ВАШ ОБ’ЄКТ ЗАСТАВИ БУДЕ РЕАЛІЗОВАНО, і Ви отримаєте гроші від його продажу за вирахуванням тіла кредиту і відсотків за фактичний термін їм користування. ТОМУ, ЯКЩО ВИ НЕ ВПЕВНЕНІ, ЩО ЗМОЖЕТЕ ОБСЛУГОВУВАТИ КРЕДИТ – НЕ БЕРІТЬ ЙОГО, ТАК ЯК МОЖЕТЕ ВТРАТИТИ СВОЕ МАЙНО !!!

МОЖЕ КРАЩЕ ЗА КРЕДИТОМ ЗВЕРНУТИСЯ ДО БАНКУ?

На сьогоднішній день процентна ставка в банках з кредитування під заставу нерухомості вище ніж ставка в небанківських фінансових компаніях, а відсоток виданих кредитів від клієнтів, що звернулися в рази менше, так як не всі можуть зібрати необхідний пакет документів і пройти узгодження кредиту в банку. Ми ж маємо великий досвід у видачі кредитів, не вимагаємо багато паперової тяганини, видаємо кредит всім клієнтам без винятку. І найважливіше: термін погодження та видачі кредиту з нашого боку не досягає більш 24 годин.

ЯКІ укладаються договори ПРИ ОФОРМЛЕННІ КРЕДИТУ?

При оформленні кредиту в нашій організації полягають виключно два договори: Кредитний договір (Договір Позики) і Договір Іпотеки (Договір застави)

ЗМІНЮЄТЬСЯ ЧИ СТАВКА ПО КРЕДИТУ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО ТЕРМІНУ КРЕДИТУВАННЯ?

Згідно з нашими договорами ми не можемо змінювати процентну ставку за кредитом та інші умови Кредитного Договору.

ЧИ МОЖНА ЗДАВАТИ В ОРЕНДУ НЕРУХОМІСТЬ, ЯКА ЗАКЛАДАЄТЬСЯ?

Будь-яку нерухомість, яку ви закладаєте у нас, можна здавати в оренду на будь-яких ваших умовах без будь-яких обмежень з нашого боку.

Чи можу я ПРОДАТИ НЕРУХОМІСТЬ, ЯКА ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД ЗАПОРУКОЮ?

Будь-який клієнт, який передав нам в заставу свою нерухомість, може продати її протягом усього терміну кредитування без будь-яких обмежень з нашого боку.

ЧИ МОЖНА закладати нерухомість, ЯКЩО В НІЙ прописані неповнолітні діти АБО ПЕНСІОНЕРИ?

Згідно із законодавством та правилами передачі в заставу житлової нерухомості ми не можемо підписувати будь-які договори, поки там прописані особи молодше 18 років. Але ми допоможемо перепрописати неповнолітніх протягом одного дня. А ось якщо прописані в житлової нерухомості люди пенсійного віку, то тоді закон і відповідно наша компанія не вимагає їх виписки і перепрописки.

ЧИ можна пролонгувати (ПРОДОВЖИТИ) ДОГОВІР ПІСЛЯ ЙОГО ЗАКІНЧЕННЯ?

Всі наші клієнти мають можливість пролонгувати (продовжити) кредитний договір на тих же умовах і на потрібний їм термін.

Отримайте гроші за 1 день

1 Step 1
Відправити Запит
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
  • Берете паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на об’єкт застави
  • Телефонуєте або приїжджаєте до нас в офіс обговорити деталі
  • Оглядаємо об’єкт застави і готуємо документи
  • Читаєте та підписуєте договори
  • Отримуєте кошти у безготівковій формі

Вам потрібні гроші для реалізації вашої мети?

Зателефонуйте і ми Вам допоможемо отримати кредит під заставу нерухомості, авто*тимчасово недоступно і землю на вигідних умовах