fbpx

Кредит під заставу авто,
землі та нерухомості
у Києві та області

Відправити Запит

Отримай 1 місяць під 0,001% при оформленні кредиту під заставу

Щомісячна ставка від 1,5%

Від 50 000 до 20 000 000 гривень

Термін кредитування від 3 місяців до 5 років

Без довідок про доходи

1 Step 1
Відправити Запит
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Кроки отримання кредиту

icon
01
Заповнення заявки на кредит
icon
02
Оцінка заставного об'єкта
icon
03
Підготовка договорів
icon
04
Підписання договорів
icon
05
Отримання грошей

Чому ми можемо Вам допомогти?

Ми знаємо, що у наших клієнтів є мрії – прості та глобальні, великі та скромні, серйозні та дуже важливі. Кредити під заставу нерухомості від фінансової компанії «PROSTO MONEY» здатні допомогти кожній з них втілитися у життя.

icon
Законність

Наша компанія має свідоцтво про реєстрацію фінансової компанії і право надавати повний спектр фінансових послуг.

icon
Індивідуальний підхід

Застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта з позиції законності, ефективності та професійної етики.

icon
Вигідні умови

Гарантуємо нашим клієнтам і партнерам довгострокові взаємовигідні умови співпраці

icon
Інновації

Наша фінансова компанія створена, щоб змінити ринок іпотечного кредитування в Україні.

icon
Підтримка

Ваш особистий менеджер завжди на зв'язку і зможе Вас проконсультувати з питань кредитування

icon
Гнучкість

Шукаємо оптимальні шляхи вирішення труднощів з урахуванням українського законодавства та принципу лояльності до клієнтів і партнерів.

Як ми можемо Вам допомогти?

1 Step 1
Відправити Запит
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
  • 10 років успішного досвіду команди на ринку кредитування
  • Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №1276 від 19.11.2019
  • Ліцензія Нацкомфінпослуг - на надання кредитів, в т.ч. на умовах фінансового кредиту - розпорядження №2402 від 28.11.2019 р.
  • Здійснюємо діяльність в рамках Цивільного Кодексу України, законів України «Про споживче кредитування», «Про фінансові послуги та регулювання ринку фінансових послуг», «Про захист прав споживачів», «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», «Про електронну комерцію» , Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, затверджених постанов КМУ 07.12.2016 р №913, нормативно-правових актів Нацкомфінпослуг та інших законодавчих актів України.

Приклад розрахунку вартості кредиту під заставу нерухомості

(з оплатою тіла кредиту в кінці строку)

  1. Сума кредиту: 100 000 гривень;
  2. Відсоткова ставка: 18% річних;
  3. Термін кредитування: 12 місяців;
  4. Переплата за 1 рік без урахування суми кредиту 18 000 гривень;
  5. Додаткові комісії або платежі відсутні.
  6. Загальна сума з урахуванням відсотків і тіла кредиту 118 000 гривень.

Витрати на оформлення кредиту:

Нотаріальне оформлення від 4000 грн.

* Сума переплати може змінюватися в зв’язку з достроковим погашенням суми кредиту.

1 Step 1
Калькулятор

Кредитна ставка: 1,5% на місяць

Переплата: [field1 * (field2 * 1.5 / 100)] грн.

Загальна сума: [field1 + (field1 * (field2 * 1.5 / 100))] грн.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Працюємо в
рамках закону

Здійснюємо діяльність в рамках Цивільного Кодексу України, ЗУ «Про споживче кредитування», «Про фінансові послуги та регулювання ринку фінансових послуг», «Про захист прав споживачів», «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», «Про електронну комерцію» , Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, затверджених постанов КМУ 07.12.2016 р №913, нормативно-правових актів Нацкомфінпослуг та інших законодавчих актів України.

Часті питання і відповіді

ЯКА НЕОБХІДНА ЗАПОРУКА, ЩОБ ОТРИМАТИ ГРОШІ?

Ми видаємо кредити під заставу квартири, під заставу приватного будинку, під заставу дачі та кредит під заставу комерційної нерухомісті в Києві або Київській області.

ЧИ МОЖНА КОРИСТУВАТИСЯ НЕРУХОМІСТЮ, ЯКА ЗАКЛАДАЄТЬСЯ?

При заставному кредиті клієнти нашої компанії можуть без будь-яких обмежень користуватися своєю нерухомістю.

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ОТРИМАТИ ГРОШІ?

Зв’язатися з нашим фахівцем і протягом години ми дамо Вам відповідь про можливість та умови отримання позики. Оформлення кредиту у фінансовій компанії Просто Мані займає до 60 хвилин. Потрібно відвідати офіс нашої компанії і надати необхідні оригінали документів для оформлення договорів. Будьте готові надати паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на об’єкт застави. Наші фахівці можуть уточнити додаткову інформацію, яка допоможе прийняти рішення про видачу кредиту. Також для отримання кредиту Вам потрібен рахунок у банку або банківська карта, на яку ви отримаєте гроші після підписання договору. Після подачі заявки на кредит наші фахівці проведуть необхідні перевірки, і Ви отримаєте рішення за Вашою заявою. Разом з ним ви отримаєте договір, який зможете підписати, не йдучи з офісу. І все – наша компанія відразу ж перерахує гроші на ваш рахунок. Якщо є необхідність, надамо Вам допомогу в зборі документів для проведення угоди.

ЧИ МОЖНА ВЗЯТИ КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ НЕРУХОМОСТІ З ПОГАНОЮ КРЕДИТНОЇ ІСТОРІЄЮ І БЕЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДОХОДІВ?

Так, доходи підтверджувати не потрібно. Ми лояльно ставимося до наявності діючих кредитів та інших фінансових зобов’язань.

У МЕНЕ ВЖЕ Є КРЕДИТ, чи можу перевести кредит ПІД БІЛЬШЕ НИЗЬКИЙ ВІДСОТОК І ОТРИМАТИ ЩЕ СУМУ НА РУКИ?

У будь-якому випадку Вам необхідно провести повний огляд укладених кредитних договорів, порахувати яку суму щомісяця ви виплачуєте, звернутись, в разі необхідності, до нас, порахувати пропоновану за кредитом процентну ставку і після цього приймати рішення про рефінансування своїх кредитних договорів. Якщо після розрахунків виявиться, що сума щомісячних платежів за всіма кредитами більше, ніж один платіж по одному заставному кредиту, то тоді найбільш ефективним способом вибратися з боргової ями буде оформити кредит під заставу нерухомості і платити одному кредитору замість декількох. У цьому випадку рекомендуємо зв’язатися з нами і скористатися нашою послугою позики під заставу нерухомості. Ми відразу віддам необхідну суму грошей на те щоб погасити всі ваші прострочення.

ЯКИЙ ЗАКОН УКРАЇНИ регламентує НАШІ З ВАМИ ВЗАЄМОВІДНОСИНИ?

Хочете взяти кредит під заставу нерухомості? Можете бути впевнені в тому, що після повного погашення боргу квартира залишиться у Вас. Це гарантує закон України про Іпотеку. Ви захищені перед кредитором за законом завдяки тому, що ми укладаємо договір іпотекою, тобто переходу права власності до кредитора не відбувається. На вашу нерухомість накладається обтяження, і ви продовжуєте залишатися власником квартири. Згідно з умовами договору позики при виплаті Вами взятих коштів ми зобов’язані зняти обтяження з квартири. Якщо раптом теоретично нашої компанії не стане, цю проблему можна вирішити за допомогою функції «Депозит нотаріуса». Вносьте грошові кошти на депозит нотаріусу, у якого оформлявся договір позики, після цього умови кредитного договору вважаються виконаними, і нотаріус зніме обтяження з нерухомості без нашої участі. Але на практиці ми завжди самі в день погашення кредиту знімаємо обтяження з нерухомості, що закладається.

ЯКА САМА ОПТИМАЛЬНА СХЕМА ВИПЛАТИ ПО КРЕДИТУ?

Найбільш оптимальна схема виплати кредиту це проплата щомісяця тільки відсотків. Як показала практика ця схема найбільш проста і легко підйомна для позичальника. Виглядає таким чином: Ви отримуєте кредит, платите щомісяця вашу індивідуальну відсоткову ставку від суми, яка вказана в договорі, і в кінці терміну дії договору, тобто через рік, ви або повертаєте всі отримані грошові кошти, або продовжуєте договір ще на 1 рік і так само щомісяця продовжуєте виплачувати відсотки по кредиту до погашення основної суми, таким чином основна сума підлягає поверненню в кінці наших взаємин. Або інший варіант, Ви бажаєте щомісячно погашати і тіло кредиту і відсотки. Припустимо сума кредиту 10 000 $ на 12 місяців під 2% в місяць. В такому випадку тіло кредиту 10 000 $ розбиваємо на рівні платежі протягом 12 місяців і отримуємо по 833 $. А 2% нараховуються щомісяця на залишок заборгованості по тілу кредиту, відповідно в перший місяць буде 200 $, потім відсотки йдуть на зменшення і так до кінця року. Відповідно переплата по кредиту за 1 рік складе 1140 $.

ЯКІ РИЗИКИ Я несу В РАЗІ НЕВИКОНАННЯ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ПО КРЕДИТУ?

У разі виникнення матеріальних труднощів і неможливості здійснити платіж вчасно, ми йдемо назустріч позичальникам і можемо відстрочити платіж БЕЗ НАРАХУВАННЯ ЖОДНИХ ПЕНІ І ШТРАФІВ. Однак, якщо прострочення носять тривалий характер (понад 90 днів), може бути поставлено питання про реалізацію об’єкта застави відповідно до Закону України «Про іпотеку». В цьому випадку ВАШ ОБ’ЄКТ ЗАСТАВИ БУДЕ РЕАЛІЗОВАНО, і Ви отримаєте гроші від його продажу за вирахуванням тіла кредиту і відсотків за фактичний термін їм користування. ТОМУ, ЯКЩО ВИ НЕ ВПЕВНЕНІ, ЩО ЗМОЖЕТЕ ОБСЛУГОВУВАТИ КРЕДИТ – НЕ БЕРІТЬ ЙОГО, ТАК ЯК МОЖЕТЕ ВТРАТИТИ СВОЕ МАЙНО !!!

МОЖЕ КРАЩЕ ЗА КРЕДИТОМ ЗВЕРНУТИСЯ ДО БАНКУ?

На сьогоднішній день процентна ставка в банках з кредитування під заставу нерухомості вище ніж ставка в небанківських фінансових компаніях, а відсоток виданих кредитів від клієнтів, що звернулися в рази менше, так як не всі можуть зібрати необхідний пакет документів і пройти узгодження кредиту в банку. Ми ж маємо великий досвід у видачі кредитів, не вимагаємо багато паперової тяганини, видаємо кредит всім клієнтам без винятку. І найважливіше: термін погодження та видачі кредиту з нашого боку не досягає більш 24 годин.

ЯКІ укладаються договори ПРИ ОФОРМЛЕННІ КРЕДИТУ?

При оформленні кредиту в нашій організації полягають виключно два договори: Кредитний договір (Договір Позики) і Договір Іпотеки (Договір застави)

ЗМІНЮЄТЬСЯ ЧИ СТАВКА ПО КРЕДИТУ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО ТЕРМІНУ КРЕДИТУВАННЯ?

Згідно з нашими договорами ми не можемо змінювати процентну ставку за кредитом та інші умови Кредитного Договору.

ЧИ МОЖНА ЗДАВАТИ В ОРЕНДУ НЕРУХОМІСТЬ, ЯКА ЗАКЛАДАЄТЬСЯ?

Будь-яку нерухомість, яку ви закладаєте у нас, можна здавати в оренду на будь-яких ваших умовах без будь-яких обмежень з нашого боку.

Чи можу я ПРОДАТИ НЕРУХОМІСТЬ, ЯКА ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД ЗАПОРУКОЮ?

Будь-який клієнт, який передав нам в заставу свою нерухомість, може продати її протягом усього терміну кредитування без будь-яких обмежень з нашого боку.

ЧИ МОЖНА закладати нерухомість, ЯКЩО В НІЙ прописані неповнолітні діти АБО ПЕНСІОНЕРИ?

Згідно із законодавством та правилами передачі в заставу житлової нерухомості ми не можемо підписувати будь-які договори, поки там прописані особи молодше 18 років. Але ми допоможемо перепрописати неповнолітніх протягом одного дня. А ось якщо прописані в житлової нерухомості люди пенсійного віку, то тоді закон і відповідно наша компанія не вимагає їх виписки і перепрописки.

ЧИ можна пролонгувати (ПРОДОВЖИТИ) ДОГОВІР ПІСЛЯ ЙОГО ЗАКІНЧЕННЯ?

Всі наші клієнти мають можливість пролонгувати (продовжити) кредитний договір на тих же умовах і на потрібний їм термін.

Що кажуть
наші клієнти

Бойченкова Інна
ДИЗАЙНЕР

З чоловіком користуємося кредитами вже не один рік. Однак великі суми видаються тільки під заставне майно. Щодо порядності компанії у нас не було сумнівів. «ProstoMoney» мені порадила подруга. Швидко оцінили заставу, разом з консультантом склали договір, обговорили кожен його пункт. Гроші прийшли на рахунок в той же день після підписання документів. Дякую!

Борис Астахов
ПІДПРИЄМЕЦЬ

Терміново потрібні були гроші, тому став звертатися в банки за кредитом. Раз по раз діставав відмови або пропонували дуже невигідні для мене умови, хоча кредитна історія хороша. Знайомий порадив компанію «Prosto Money», вони йому недавно теж допомогли з кредитом. Подзвонив, відразу запросили в офіс. Працював зі мною менеджер Юра. Грамотний, ввічливий і відповідальний. Кредит схвалили за 2 дні з відсотком нижче, ніж пропонували у банку. Спасибі вам!

Валя Семеніхіна
ПІДПРИЄМЕЦЬ

Тривалі фінансові труднощі змусили задуматися про оформлення додаткового кредиту. Але через погану кредитну історію банки мені не дали грошей. А фінансова компанія «Prosto Money» увійшла в моє становище, і мені вдалося отримати потрібну суму грошей без особливих зусиль. Сподобалася відповідальність менеджера. Вона добре розбирається в своїй справі. До речі, договір кредитування я показувала юристу, який підтвердив грамотність його складання. Угода укладена вдало, тому сміливо рекомендую цю компанію!

Яковлєв Олександр
ПІДПРИЄМЕЦЬ

Дякую компанії "Prosto Money" за швидке оформлення кредиту та конструктивний діалог. Потрапив в скрутну ситуацію, потрібні були гроші для підтримки бізнесу. До співробітників немає ніяких нарікань, але шкода, що не вдалося отримати суму в 1.100.000 гривень, а лише 900 тисяч.

Про нас пишут

09.9.2020
У житті кожної людини іноді трапляються непередбачувані ситуації, і вам може терміново знадобиться деяка сума грошей, яку ви в даний момент не маєте.
30.04.2021
2020 рік, коли весь світ накрила масштабна пандемія коронавируса, виявився для багатьох не просто складним, а справжнім випробуванням, який розділив життя на до і після.
28.04.2021
Де взяти гроші на весілля мрії для вашої дитини - всього за один день, з найнижчим відсотком на кредитному ринку і без паперової волокіти.С ProstoMoney це питання вирішується легко
30.04.2021
Роботу він знайшов не відразу, довелося майже півроку поневірятися, розсилаючи резюме в різні компанії і відвідуючи незліченну кількість співбесід в HR-агентствах, де зеленому фахівця без досвіду часто відмовляли.
24.07.2020
Є автомобіль, але важлива можливість їздити на ньому далі? Тоді кредит під заставу особистого авто - напевно, найкращий спосіб отримати гроші відносно дешево.
31.12.2020
Що якщо вам підвернулася можливість поїхати на свята кудись, де тепло, вічне літо і веселощі? А любителі екстриму і активного відпочинку можуть піддатися бажанням зустріти новий рік там, де є сніг.
24.07.2020
Є нерухомість, але знадобилася солідна сума? Продавати зараз нерухомість - не найкраща ідея. Вигідніше віддати її під заставу, а гроші отримати позику. Залишилося знайти тих, хто може прокредитувати на вигідних умовах під заставу квартири або комерційної нерухомості.
31.12.2020
Новий рік - час великих планів, глобальних стратегій, нових перспектив і можливостей, що відкриваються. Головне - щоб це дозволяли фінанси без відчутного затягування поясів. Добре, якщо є «подушка», якщо ж такої немає - сьогодні існує безліч варіантів отримати суму, яка покриє ремонт, купівлю техніки або довгоочікувану відпустку.

Вам потрібні гроші для
реалізації вашої мети?

Зателефонуйте, і ми Вам допоможемо отримати кредит під заставу
нерухомості, авто і землю на вигідних умовах